Kwiaciarnia wysyłkowa Bielsko-Biała

Twoja ulubiona kwiaciarnia internetowa..

Zamów kwiaty:  +48 504 513 011

Czas realizacji zamówień

 

Kwiaciarnia Wysyłkowa Baobab dostarcza przesyłki kwiatowe 7 dni w tygodniu 24h na dobę.

 

W trakcie składania zamówienia Klient może wybrać sobie przedział godzinowy doręczenia kwiatów. Postaramy się dołożyć wszelkich starań by przesyłka dotarła do odbiorcy w podanych przez Państwa godzinach. Ze względu na występujące czasami trudności logistyczne nieuzależnione od nas  mogą wystąpić rozbieżności czasowe w dostarczaniu przesyłki.
Zamówienia z dostawą w przedziale czasowym 21-8 prosimy składać telefonicznie lub mailowo.

 

Celem ułatwienia naszej współpracy z Państwem prosimy o składanie zamówień przynajmniej z 24h wyprzedzeniem. Ułatwi nam to realizacje i pozwoli na jak najlepszą realizację złożonego przez Państwa zamówienia.

 

Kwiaciarnia Wysyłkowa Baobab  gwarantuje realizacje zamówienia jeśli zostanie ono złożone do godziny 15:00 danego dnia oraz gdy zostanie uiszczona opłata za zamówienie do godziny 15:00 danego dnia. Po tej godzinie prosimy o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią Wysyłkową Baobab

 

W trakcie składania zamówienia Klient może podać szczegółowe informacje dotyczące sposobu doręczenia lub godzin doręczenia w polu "Uwagi dla kwiaciarni".

 

W przypadku nieobecności adresata przesyłki kwiatowej pod wskazanym adresem, kwiaty zostaną zostawione u sąsiadów.  W sytuacji gdy Kwiaciarnia Wysyłkowa Baobab posiada numer kontaktowy do odbiorcy przesyłki, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z nim (podając się za firmę kurierską, nie ujawniając zawartości przesyłki). Ewentualnie po wcześniejszym uzgodnieniu z nadawca przesyłki kwiaty zostaną zwrócone do lokalnej kwiaciarni. W przypadku braku numeru telefonu do Klienta i Odbiorcy lub braku kontaktu z nimi przez 24 godziny od pierwszego terminu dostawy zamówienie uważa się za zrealizowane.

 

Prosimy o jak najdokładniejsze sprecyzowanie miejsca dostawy co pozwoli nam na łatwiejsze wywiązanie się ze zobowiązania.

 

W przypadku dostarczania przesyłek do miejsc publicznych (hotele, szpitale, akademiki, uczelnie, firmy) w przypadku braku możliwości wejścia na teren budynku lub nieobecności Odbiorcy przesyłka zostanie pozostawiona na recepcji. Kwiaciarnia Wysyłkowa Baobab  nie ponosi odpowiedzialności za nieprzekazanie przesyłki Odbiorcy.
W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki kwiatowej przez Odbiorcę zamówienie traktowane jest jako zrealizowane. Zamówiony bukiet zostaje do odbioru przez Nadawcę w kwiaciarni.

 

Kwiaciarnia Wysyłkowa Baobab  zastrzega sobie prawo do anulowania bądź wstrzymania zamówienia w momencie gdy nie może być ono zrealizowane. Zobowiązujemy się wtedy do zwrotu wartości zamówienia w ciągu 5 dni oraz do jak najszybszego kontaktu z Klientem.

 

Kwiaciarnia Wysyłkowa Baobab nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki kwiatowej w przypadku, gdy podczas składani zamówienia Klient poda nieprawidłowe dane.

 

Godziny dostarczenia w taki dni jak: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Mamy mogą ulec czasowym opóźnieniom od wskazanych przez Państwa przedziałów czasowych. Zamówienia nie dostarczone zostaną zrealizowane następnego dnia a w ramach rekompensaty za spóźnienie do złożonego zamówienia dodamy słodki upominek lub na życzenie klienta powiększymy bukiet. 

 

REALIZACJA ZAMÓWIENIA FLORYSTYKI POGRZEBOWEJ

 

W celu ustalenia dokładnej godziny oraz miejsca dostarczenia kompozycji pogrzebowej, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z Kwiaciarnią Wysyłkową Baobab